1 Nastavte+B Kovov Oprava Super Epoxidové Lepidlo Odolné, Silné Lepidlo Železa, Ocele Úniku Zapojenie Zváranie Lepidlo

  • Recenzie
  • Skladom
€3.84 €2.61

Štítky: lepiaci tmel, sklo, lepidlo, flex lepidlo nepremokavé, kovové oprava lepidlo super lepidlo železa stee, lepidlo flex, lepidlo nepremokavé, lepidlo super lepidlo kovov, rúry tmel, super zvaru, kryt na stole.

Popis:

Hlavné aplikácia: Používa sa pre odlievanie kovov opravy.Vyrobený z epoxidovej živice, vulkanizáciu agent, toughening agent, aktívne riedidlá a rôzne vyrobené z dobrého materiálu.

Pre kovu, skla, keramiky, plastov, dreva, ako je napríklad rýchle lepenie. Používa sa na železo, oceľové odliatky naplnené pľuzgiere, alebo trhlín, pórov, odlievanie vady, vysoká vyliečiť tvrdosť, môže byť použitý na 100-150 C. Všeobecné výkon: šedá bahno-ako vložiť B biela vložiť telo Vysoká pevnosť,Vysokým teplotám,Korózii,Odolnosť proti nárazu,Odolné silné, prevádzky je jednoduché

Objemový pomer A: B = 1:1

Liečenie výkon: Tvrdosť: 80 (Shore-D) Šmykovej pevnosti: 18 (25 C)

Úplné vyliečenie čas: 12 hodín (25 C)

Lepenie procesu: 1 po Prvé, určiť potrebné opravy na čistenie, žiadne škvrny. 2 s súbor, brúsny papier a iné nástroje na zvládnutie rovný povrch. 3 Stlačte tlačidlo A, B komponent objemového pomeru 1:1 plný tón rovnomerne potiahnuté na objekt, ktoré chcete opraviť.rôzne spracovanie dokončená 24 hodín po štyroch lepenie.Poznámka: lepidlo má zmiešané využitie 1 hodinu alebo tak.Musí byť v súlade s pomerom A, B sú zložky zmiešané pred použitím, aby žiadna farba zmesi môžu byť použité.S pomocou a to nezostáva čas.Podmienky skladovania V rozsahu teplôt od 15 ~ 28 C zachovanie, ochrana dobu až 24 mesiacov. 24 hodín po najvyššiu pevnosť, šmykovej pevnosti > 20 mpa (200 kg/M2)

Hlavné použitie:

Použité na odlievanie kovov opravy.Vyrobený z epoxidovej živice, vulkanizáciu agent, toughening agent, aktívne riedidlá a rôzne vyrobené z dobrého materiálu.

Pre kovu, skla, keramiky, plastov, dreva, ako je napríklad rýchle lepenie. Používa sa na železo, oceľové odliatky naplnené pľuzgiere, alebo trhlín, pórov, odlievanie vady, vysoká vyliečený

Tvrdosť, môže byť použitý na 100-150 C.

Všeobecné výkon:

Sivý bahno-ako vložiť

B biela vložiť tela

Vysoká pevnosť,Vysokým teplotám,Korózii,Odolnosť proti nárazu,Odolné silné,prevádzky je jednoduché

Objemový pomer A: B = 1:1

Liečenie výkon:

Tvrdosť: 80 (Shore-D)

Šmykovej pevnosti: 18 (25 C)

Úplné vyliečenie čas: 12 hodín (25 C)

Balenie Obsahuje: 2 KS Lepidlo(A+B)

Poznámka:

1. Vzhľadom na iný monitor a svetelný efekt, skutočná farba položky môžu mierne líšiť od farieb ukázal, že na obrázky.Ďakujeme!

2. Prosím, nechajte mierne meranie odchýlky vzhľadom na ručné meranie.


  • DIY Dodávky: Kovoobrábanie
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: Kovové Oprava Lepidlo