Gopro3 4 Ľahký 2-Os Striedavé Gimbal Doska s Snímača zadarmo debug pre Gopro Hero 5 6 relácie Runcam 3 RC FPV Quadcopter

 • Recenzie
 • Skladom
€41.64 €29.15

Štítky: gopro hero 4 relácie batérie, runcam originál, 4k runcam, Runcam, runcam split, gopro hero 5 relácie batérie, diy gimbal, fotoaparát runcam, runcam 5, gopro pokožky.

Dôležité Tipy: 1. Otázka: Ako sa pripojiť kábel?Otázka 2: Prečo gimbal trasie toľko po zapnutí napájania? 1:Keď dostane gimbal, najprv nainštalovať kamery, potom dodávať energiu, inak gimbal chvenie, ak nie je možné nainštalovať kamery. 2:gimal môžete nahrávať iba fotoaparát, becausethe gimbal má požiadavku na hmotnosť, ak vybavený svetlo kamery , to tiež bude triasť, pretože je príliš svetlá. 3: Ak je kábel viazať gimabl , motor sa tiež shake, pls nech kábel ďaleko od gimbal.Otázka 3: Gimal nemôže pracovať po dodávať energiu? 1: pls vložte snímač znova, snímač môže byť uvoľnený počas prepravy.Stačí VLOŽIŤ opäť Otázka č. 4: Prečo gimbal rada spálil? 1: prúd je príliš veľký, členenie IC modul,pls použiť batteriy s nízkou intenzitou prúdu.Otázka 5: Čo napätia môžu byť použité gimbal? 1:navrhli sme pomocou 12V(3S batérie), Teplé upozornenie: 1. Odporúča napájanie je 12V(3s batérie); 2, Gopro kamera musí byť stanovená v hlave (bez uvoľnenie); 3. Upraviť Gopro kamery na ľavej alebo pravej,tak, že fotoaparát je pri Horizontálnej úrovni; 4. Pred Gopro kameru pevne v gimbal , prosím, nie tlačiť " na " tlačidlo, ak chcete mať moc.Vlastnosti nového Gimbal: 1. Exkluzívny nový tovar, vitajte veľkoobchod nové ruskej verzii GoPro dve osi striedavé gimbal, ktorá podporu na trhu rôzne multi osi,ako DJI sprievodca, F450 , 550 650, atď.; 2. Na gimbal v mojom obchode už bol kalibrovaný pre vás, takže nemusíte ísť na nudné ladenie; 3. Po obdržaní gimbal, prosím, nie electrify, najprv dať GOPRO3, udržať gimbal horizontálne pred získať moc, inak to bude mať pan tilt, pretrepte a tak ďalej; Balík v cene: 1 x Gimbal a príslušenstvo 1 x príručka Poznámka: 1. O pásu a loptu farba, tam sú čierna a modrá, pošleme farba náhodne. 2. Prosím, nerobte žiadne zmeny v správnej rade, ak si ju preruší a je potrebné flash firmware,opýtajte sa nás, pre softvér. 3. Ak používate gopro hero relácie a runcam 3 fotoaparát, pás nie je vhodný , musíte použiť d ouble-obojstranná páska na upevnenie kamery na gimbal. 4. Nesprávne použitie spôsobom môže dôjsť k poškodeniu riadiacej dosky.Ak neviete, ako nainštalovať a používať ho, prosím, kidnly , kontaktujte nás, pošleme vám video, ktoré chcete zobraziť ako ho používať .Akékoľvek otázky, prosím neváhajte a kontaktujte nás na prvom mieste.Budeme sa snažiť v našich silách, aby to riešili .Ďakujem .


 • Materiál: Kompozitný Materiál
 • RC Diely a Accs: Motor, Súčasti
 • Číslo Modelu: 2 os striedavé gimbal
 • Použitie: Vozidlá & Hračky Na Diaľkové Ovládanie,
 • Názov Značky: Readytosky
 • Upgrade Diely/Príslušenstvo: Rám
 • Diaľkové Ovládanie Periférne Zariadenia/Zariadení: Diaľkové Ovládanie
 • Štyri-Pohon kolesa Atribúty: Motory
 • Nástroj Dodávky: Batérie
 • Technické parametre: Hodnota 4